TORVERK / DURVJU APKALUMI

DURVJU APKALUMI

DARBĪBA UN AIZSLĒGŠANA
  Q-DOOR standarta izpildījumā tiek darbinātas un slēgtas no iekšpuses, izmantojot piekaramo slēdzeni uz ārējas baskvila bultas. Papildus aprīkojuma veidā baskvila bultu var aprīkot ar cilindrisko slēdzeni (bez cilindra).
  Q-DOOR ir pieejamas arī ar baskvila bultu un cilindrisko atslēgu, kas iebūvēti durvju panelī ar ārēju rokturi.
  Pēc pieprasījuma baskvila bultas var aprīkot ar rokturi durvju darbināšanai un noslēgšanai no ārpuses. (Ārējs rokturis nav nepieciešams, ja ir ieliktas ieejas durvis).


ATVĒRTU DURVJU NOSTIPRINĀTĀJS
  Standarta atvērtu durvju nostiprinātājs VH4 iedarbojas, kad durvis tiek atvērtas, un to manuāli atslēdz pirms aizvēršanas. Alternatīvi, uz iekšpusi veramas durvis var aprīkot ar gāzes atsperes vadītu durvju nostiprinātāju GS24, kuram ir pusautomātisks atvēršanas mehānisms. Durvju regulēšanai vai aizvēršanai nav nepieciešamas nekādas īpašas darbības.


MELNĀ LĪNIJA
Pēc izvēles FX spožās apdares apkalumus un blīvējumus var pasūtīt arī melnā krāsā. (Atcerieties, ka melnā apdare nav izgatavota no oksidētiem vai gaismas jutīgiem hromētiem materiāliem, bet sastāv no anodēta alumīnija detaļām un melniem, pūderpārklājuma cinkotiem apkalumiem, kas nodrošina labāku aizsardzību nelabvēlīgā vidē).


MITRAS TELPAS
  Q-DOOR joslas un apkalumi standarta variantā ir spožas apdares, t.i., cinkoti vai no alumīnija. Šāda apdare normālā rūpnieciskā vidē nodrošina lielisku aizsardzību pret rūsu visu durvju kalpošanas mūžu.
  Taču mitrās telpās, piemēram, automazgātuvēs, aukstajās noliktavās utt., apkalumiem jābūt īpaši labi aizsargātiem, lai tie nezaudētu krāsu un nesarūsētu.
  Apkalumiem, kuri atrodas mitro telpu pusē, ir jābūt ar papildus apdari (melno) un ar īpašiem, tā saucamajiem mitruma savienojumiem (WEJ), kurus izmanto joslām, logiem, ieejas durvju rāmjiem un durvju paneļiem.
  Konkrētā paplašinātā garantija attiecas arī uz šīs konstrukcijas durvīm mitrās telpās.


LOGI
  Q-DOOR logi (SG tipa) vienmēr ir izgatavoti, izmantojot ekstrūzijas alumīnija rāmjus ar atvērtu termisko tiltiņu un divu slāņu D4-12 tipa izolācijas stiklus vai trīs slāņu T4-9 izolācijas stiklu. Gāzes pildījuma izolācijas stiklojums, bruņu stikls, spoguļstikli u.c. pēc pieprasījuma.
  Alumīnija vai melni pulverpārklājuma logu rāmji. Formāts, izvietojums un varianti 6.-7.lpp.
(Sakarā ar kondensācijas, saskrāpēšanas un aizsalšanas risku plastmasas logi ir izņemti no mūsu piedāvātā klāsta).


IEEJAS DURVIS
  Q-DOOR ieejas durvīm ir raksturīgs kaut kas līdzīgs tā saucamajam „Mercedes” klikšķim. Dubults blīvējums – gan iekšpusē, gan ārpusē. Seglīste un aizbīdnis ietilpst komplektā, bez cilindra.


PAPILDAPRĪKOJUMS
  Līdztekus šeit minētajam, ir iespējams pasūtīt arī citu papildaprīkojumu, piemēram, durvju un slēdzenes indikatorus, elektrisku aizsarglīsti, trieciena novēršanas aizsargaprīkojumu, ventilācijas restes, logu restes, rāmja papildinājumus utt.
- Ja Jums ir kādas īpašas vajadzības un vēlmes, sazinieties ar mums!